دبیرخانه دائمی طرح دانش آموزی «با کیمیا»

تلفن دفتر روابط عمومی تهران: 66515514 / info@bakimia.ir

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با کیمیا

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با کیمیا

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کودک و انرژی، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی،که به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‎ بین المللی تهران برپا بود، عصر روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه خاتمه یافت.

این دوره از نمایشگاه با حضور ۱۸۲۷ شرکت داخلی و خارجی برپا شده است و با هدف ارائه آخرین دستاوردهای فن آوری روز در حوزه صنعت نفت و گاز، گسترش تعامل با سایر کشورها و نیز رقابت با شرکتهای نفتی مشابه در سطح جهان، برگزارشد.

کیمیا قطره نفت نیز در غرفه مسئولیت اجتماعی سالن ۱۴ و ۱۵ میزبان بازدید کنندگان، بخصوص دانش آموزان عزیزی بود که از این دوره از نمایشگاه بازدید می کردنند.

کیمیا ضمن توضیحاتی درباره ارزش نفت و فرآورد های نفتی به معرفی سایت و کانال دانش آموزی با کیمیا می پرداخت و در آخر هدیه ای نیز در همین خصوص به بازدیدکنندگان اهدا می کرد.

گفتنی است کیمیا به عنوان تنها کاراتر عروسکی این دوره از نمایشگاه نظر بسیاری از بازدید کنندگان داخلی و خارجی  را به خود جلب کرده و عکس های بسیاری با این کاراکتر گرفته شده است.

در این نمایشگاه، همایشی نیز با شعار ” دوچرخه سواری تفریح نیست، راه حل است” برگزار گردید.

این مراسم با هماهنگی روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، راهنمایی و رانندگی، اورژانس تهران، شهرداری و فدراسیون دوچرخه سواری با هدف تعالی فرهنگ استفاده کمتر و بهینه از مصرف سوخت برگزار شد.

در این مراسم ۶۰ دوچرخه سوار نمایشگاه را تا سالن ۱۴ و ۱۵ نمایشگاه بین المللی رکاب زدند. رییس سازمان محیط زیست و برخی از مدیران و مسوولین شرکت های نفتی با حضور خود در همایش خواستار گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و مصرف کمتر بنزین در کشور شدند .

و در آخر جشنی به مناسبت ۲۵ سالگی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با حضور مدیران و جمعی از خبرنگاران حوزه انرژی در غرفه این شرکت برگزار شد.

نمایشگاه با کیمیا-2

نمایشگاه با کیمیا-1

پالایش - دانش آموز (2)

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

برای دیدن عکس های بیشتر به گالری مراجعه کنید .