دبیرخانه دائمی طرح دانش آموزی «با کیمیا»

تلفن دفتر روابط عمومی تهران: 66515514 / info@bakimia.ir

شرایط دریافت جوایز

شرایط دریافت جایزه

شرایط دریافت جایزه-باکیمیا

 

دانش آموزان عزیز

شما می توانید با انجام فعالیت های مثبت و پیشرفت در درس ها و همچنین ترویج راهکارهای صحیح استفاده از انرژی و سوخت در میان همکلاسی ها و خانواده خود از معلمین، معاونین مدرسه «کارت های امتیاز صدآفرین کیمیا» دریافت کنید.

در صورتی که از معلمین خود کارت امتیاز صدآفرین کیمیا گرفته اید برای دریافت جایزه خود می بایست به نکات و مطالب زیر توجه نمایید:

 • گام اول : ثبت نام در سایت 

دانش آموز عزیز شما می بایست در سایت با کیمیا عضو شوید تا نام شما در سیستم نرم افزاری با کیمیا ثبت شود.

ثبت نام و عضویت در سایت با کیمیا «کاملا رایگان» بوده و در هر یک از مراحل عضویت به هیچ عنوان مبلغی از شما اخذ نخواهد شد.

برای عضویت در سایت با کیمیا اینجا کلیک کنید.

 

 • گام دوم : عضویت در کانال با کیمیا

دانش آموز گرامی برای اطلاع از خبرها ، برنامه ها، جشن ها و شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری هرچه سریعتر در «کانال تلگرامی» ما به آدرس telegram.me/bakimia همراه با دیگر اعضاء خانواده خود عضو شوید و دیگر دوستان و همکلاسی های خود را نیز به کانال دعوت نمایید.

کانال با کیمیا این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید از برنامه ها و مسابقات پیش بینی شده زودتر از بقیه دوستان خود مطلع شوید و در برنامه ها شرکت نموده و از جوائز ارزنده برخوردار گردید.

برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید

 • گام آخر:  ارسال مدارک توسط پست به آدرس تهران – صندوق پستی ۱۳۳ – ۱۴۵۶۵

مدارک شامل : کپی پشت و روی کارت های امتیاز 

دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده 

کپی صفحه نخست شناسنامه 

مشخصات دانش آموز نام مدرسه – منطقه – پایه ی تحصیلی – نام معلم – شماره تلفن – آدرس کامل منزل – کد پستی به طور صحیح و خوانا برای ارسال هدایا و کارت باشگاه مجازی با کیمیا

 

 • در صورتی که برای شما مقدور می باشد مدارک خود را به صورت « پست سفارشی» ارسال نمایید تا بتوانید از رسیدن نامه ی خود به دبیرخانه اطمینان حاصل کنید.
 • دانش آموز عزیز دقت داشته باشید که: نیازی به ارسال اصل کارت های امتیاز نمی باشد و فقط کافیست از پشت و روی کارت های امتیاز خود کپی تهیه کرده و فقط آنها را همراه با دیگر مدارک برای ما ارسال کنید.
 • دانش آموز عزیز دقت فرمایید که کارت های امتیاز شما می بایست حتما توسط معلمین و یا مدیر مدرسه کامل شده باشد و مهر مدرسه نیز در پشت کارت زده شود در غیر این صورت کارت ها اعتبار نداشته و جایزه ای به آنها تعلق نمی گیرد.
 • ارسال کپی شناسنامه برای امتیازهای کمتر از (۳۰۰) اختیاری میباشد.
 • جوائز کارتهای امتیاز صد آفرین کیمیا در پایان سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ توسط روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نشانی دانش آموزان ارسال می گردد. 
 • دانش آموز عزیز شما از روزی که کارت صدآفرین کیمیا از معلم خود دریافت می کنید تا تاریخ ۲۳ / ۲ /۱۳۹۶ فرصت دارید تا کپی کارت های صدآفرین کیمیای خود را همراه با دیگر مدارک ذکر شده در بالا به صورت پستی به آدرس: تهران – صندوق پستی ۱۳۳ – ۱۴۵۶۵ ( دبیرخانه دائمی کودک و انرژی) ارسال نمایید.
 • آخرین مهلت ارسال کپی کارت های امتیاز و مدارک و مشخصات دانش آموز ۲۳ / ۲/ ۱۳۹۶ می باشد.

 

باکیمیا-جوایز

 

 • در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره های روابط عمومی دبیرخانه کودک و انرژی در تهران ۶۶۵۱۱۲۱۸ – ۶۶۵۱۲۹۲۰ از ساعت ۱۰ الی ۱۵ روزهای شنبه تا چهارشنبه تماس حاصل نمایید و یا در بخش ارتباط با ما سایت با کیمیا پیام بگذارید تا همکاران روابط عمومی ضمن پاسخ به پیام شما در صورت لزوم با شما تماس حاصل نمایند. برای رفتن به صفحه ارتباط با ما و درج پیام اینجا کلیک کنید.

 

با تشکر

دبیرخانه دائمی کودک و انرژی