دبیرخانه دائمی طرح دانش آموزی «با کیمیا»

تلفن دفتر روابط عمومی تهران: 66515514 / info@bakimia.ir

باشگاه مجازی با کیمیا

باشگاه مجازی با کیمیا

«باشگاه مجازی با کیمیا» با هدف همگرایی و یکپارچه سازی  اعضاء و تشکیل یک نهاد پویای دانش آموزی طراحی و راه اندازی شده است.

دانش آموزان با عضویت در باشگاه دانش آموزی با کیمیا، رسماً به عنوان عضو خانواده بزرگ کیمیا  شناخته و معرفی می گردند.

  • «دانش آموزان عضو باشگاه مجازی با کیمیا ، ضمن برخورداری از هدایا و جوائز متنوع در جشنها و مراسم های پیش بینی شده طرح دانش آموزی با کیمیا شرکت می نمایند.»
  • باشگاه مجازی با کیمیا با ارائه مطالب متنوع آموزشی و ترویجی در قالبهای متنوع سمعی و بصری اطلاعات خود را به دانش آموزان منتقل نموده تا دانش آموزان نیز این آموزه ها و اطلاعات را به دیگر دوستان و همسالان خود منتقل نمایند.
  • باشگاه مجازی با کیمیا ، یک «تشکل فراگیر دانش آموزی» را در جهت تبیین اهداف ترویجی و فرهنگی تشکیل می دهد و این تشکل فراگیر می تواند در آینده بسیار نزدیک زمینه ساز ایجاد بستری جامع و گسترده با موضوع فرهنگ مدیریت مصرف انرژی در کشور شود.

دانش آموز گرامی

شما می توانید به اعضاء «باشگاه مجازی با کیمیا» بپیوندید.

۱- عضویت در باشگاه مجازی با کیمیا

  •  برای عضویت در این باشگاه و بهره مندی از خدمات ارزنده باشگاه کافیست «فرم ثبت نام باشگاه» را تکمیل و مراحل ثبت نام را بصورت کاملاً رایگان انجام نمائید.

۲- ارسال مدارک به صندوق پستی دبیرخانه کودک و انرژی به نشانی: تهران – صندوق پستی ۱۳۳ – ۱۴۵۶۵

  • دو قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده و کپی صفحه نخست شناسنامه و مشخصات دانش آموز  (نام و نام خانوادگی – نام مدرسه – منطقه – پایه ی تحصیلی  – شماره تلفن و آدرس کامل منزل و کد پستی خود را به طور صحیح و خوانا برای ارسال کارت باشگاه درج نمایید) 
  • در صورتی که برای شما مقدور می باشد مدارک خود را به صورت  « پست سفارشی» ارسال نمایید تا بتوانید از رسیدن نامه ی خود به دبیرخانه اطمینان حاصل کنید.

۳- ضمناً شما میتوانید با «عضویت در کانال تلگرامی با کیمیا» از اخبار و اطلاعیه های این باشگاه زودتر از دیگران مطلع شوید.

 

باکیمیا-کارت عضویت باشگاه مجازی باکیمیا

 

با تشکر
دبیرخانه دائمی طرح دانش آموزی با کیمیا
روابط عمومی

باشگاه مجازی با کیمیا

باکیمیا - باشگاه دانش آموزی